Rusovský penzión poskytuje ubytovanie v blízkosti Bratislavy. Nachádza sa v jednej z mestských častí hlavného mesta SR, v Rusovciach. Od centra Bratislavy je vzdialený asi 13 km (cca 20 min. autom) juhovýchodne a tiež iba niekoľko kilometrov od Rakúska a Maďarska. Jeho súčasťou je reštaurácia a bar. Poskytuje služby a priestory na svadby – svadobná sála, oslavy, hostiny, rodinné večierky, alebo stretávky po rokoch a iné.

Niekoľko stálych hostí a pravidelných zákazníkov si tu rado príde oddýchnuť do pre nich už známych priestorov penziónu a okolia možno práve pre tradične výbornú kuchyňu, či kvôli príjemnému posedeniu a prostrediu. Občas sa sem prídu najesť aj členovia filmového štábu keď v okolí nakrúcajú seriál, alebo film, alebo známe osobnosti, ktoré prechádzajú popri penzióne a majú chuť na dobrý obed. V prípade svadby sa o štandardnú výzdobu postará personál reštaurácie. Zákazníci si môžu priniesť aj svoje torty, či zákusky. Ak má zákazník inú predstavu o jedle, môže si zvoliť aj jedlo mimo jedálneho lístka. Nie je problém pripraviť teplé, či studené misy alebo bufetové stoly.

REŠTAURÁCIA

Reštaurácia Rusovského Penziónu má celkovú kapacitu 45 osôb. Počas pracovných dní sa tu podáva aj obedové menu. Jedálny lístok je pestrý, za to jednoduchý a ponúka rôzne jedlá od bravčového mäsa cez hovädzie, kuracie mäso a ryby ako aj bezmäsité jedlá a cestoviny. Reštaurácia je príjemne zariadená a je tu aj možnosť malej uzavretej spoločnosti v salóniku s kapacitou do 20 osôb. Reštauráciu je možné rezervovať aj celú na usporiadanie Vašej spoločenskej udalosti ako je napríklad oslava narodenín či svadba.

Rusovský penzi=on, Bratislava, dovolenka na Slovensku

V letných mesiacoch je Vám k dispozícii aj letná terasa kde sa dá príjemne posedieť a vychutnať si naše dobré jedlo. Súčasťou terasy je aj detské ihrisko, čo ocenia najmä rodiny s deťmi ako aj to, že v Reštaurácii nie je dovolené fajčiť. Počas roka pre Vás pravidelne pripravujeme aj naše sezónne jedlá ako sú pečené ryby HEIK-y a grilované kolená počas letnej sezóny od apríla do septembra, ďalej Husacie hody počas mesiacov september a október a hneď na to Divinové hody, ktoré Vám ponúkame od novembra až do vianočných sviatkov.

Hneď vedľa reštaurácie je piváreň, kde sa dá príjemne posedieť s priateľmi pri tankovom pive alebo drinku a popri tom si môžete zahrať aj biliard. V pivárni Vám taktiež ponúkame ten istý sortiment jedál, ako v reštaurácii.

PIVÁREŇ

Piváreň sa nachádza hneď vedľa reštaurácie. V ponuke máme niekoľko druhov čapovaných pív, a to:

  • Corgoň Legenda 11° – tankové pivo,
  • Krušovice 12°
  • Zlatý Bažant Radler citrón nealko
  • Corgoň Maurus – tmavé pivo (podávame len počas letnej sezóny)
  • IPA Zlatý Bažant Hurban Legend 15,6 ° (pivný špeciál – momentálne dostupný v 0,33 l fľašiach)

 

Súčasťou pivárne je aj biliardový stôl. Dá sa tu príjemne posedieť pri dobrom pivku, či drinku. V prípade rôznych športových TV prenosov je k dispozícii aj veľkoplošná obrazovka. Taktiež sa tu podávajú jedlá ako v reštaurácii a aj obedové menu počas pracovných dní, víkendov a sviatkov. V letných mesiacoch je k dispozícii aj veľká krytá terasa.

Rusovský penzi=on, Bratislava, dovolenka na Slovensku

UBYTOVANIE

Penzión sa nachádza na prvom poschodí nad reštauráciou. V ponuke sú jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou extra lôžka a apartmány s možnosťou dvoch extra lôžok. V celom objekte Rusovského penziónu je k dispozícii WiFI Internet a v prípade potreby je možné použiť Kopírovanie. Pre domáce zvieratá (psa, mačku a pod.) je vstup na izby zakázaný.

Kapacita penziónu je 30 lôžok:

  • 3 x jednolôžková izba
  • 7 x dvojlôžková izba s možnosťou extra lôžka (prístelka)
  • 2 x apartmán s možnosťou dvoch extra lôžok (prístelka)

Rusovský penzi=on, Bratislava, dovolenka na Slovensku

SLUŽBY

Plánujete svadbu v Bratislave alebo pri Bratislave? Máte svadobných hostí, ktorých by ste radi ubytovali? Potrebujete vyzdobiť svadobnú sálu a nájsť pekné prostredie, kde by sa Vaši hostia cítili dobre? Hľadáte reštauráciu kde dobre varia a miesto pre Vašu vysnívanú svadbu? Potrebujete dobrú cenu za ubytovanie a chutné jedlo pre svadobnú hostinu?

Svadba je jeden najkrajší a určite výnimočný deň na ktorý sa len tak ľahko nezabúda. Je to zážitok, na ktorý si radi zaspomíname aj po rokoch, takže to nie je iba jeden deň. Nato, aby bol zážitok krásnou spomienkou si musíme ale trochu počkať. Pre tých, ktorí to myslia so svadbou vážne ale s úsmevom, tu máme dobrú správu – Vaša svadba je naším potešením a Vaším nezabudnuteľným dňom plným prekvapení ale niekedy aj trapasov – ktoré sa časom určite odpustia.

Dovoľte aby sme Vám trochu spríjemnili a uľahčili Váš deň pripravenou svadobnou hostinou, príjemným priestorom pre svadbu a možnosťou ubytovania pre Vás a Vašich hostí. Isto myslíte na to, aby sa Vaši hostia cítili dobre a zároveň ste mali všetko po ruke. Realizovať svadbu v hlavnom meste kdekoľvek na svete určite nie je lacnou záležitosťou, preto sa snažíme aby bola v Bratislave, resp. pri Bratislave svadobná sála za prijateľnú cenu aj so službami navyše. Reštaurácia s penziónom je ideálnym riešením na uskutočnenie svadobnej oslavy a ubytovanie hostí.

Rusovský penzi=on, Bratislava, dovolenka na Slovensku

Rusovský Penzión

Balkánska 114, 85110 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Balkánska 114, 85110 Bratislava