Hotel Magura už od roku 1952 ponúka návštevníkom Hornej Nitry príjemné ubytovanie s výhodnou polohou. Len prednedávnom prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou, vďaka ktorej sa dnes môžu hostia ubytovať až v 21 izbách v triedach Klasik a Deluxe. Súčasťou hotela je aj luxusný salónik, kongresová miestnosť pre 200 osôb, nočný bar a športovo-zábavné aktivity ako stolný tenis či biliard. Hostia majú k dispozícii bezplatné parkovisko s kamerovým systémom, ako aj stabilné wifi pripojenie v celom hoteli zdarma.

Hotel Magura, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

REŠTAURÁCIA

Hotelová reštaurácia je dostupná aj pre neubytovaných hostí. Ponúka chutnú domácku kuchyňu, ktorú si vychutnáte v príjemnom a útulnom prostredí. Je otvorená celoročne a denne, pričom na výber máte z obedového menu, á la carte, či špeciálneho víkendového menu. Priestory reštaurácie sú rozdelené na 2 samostatné miestnosti, a tak pokiaľ cestujete vo väčšej skupine, radi vás usadíme v oddelenej časti.

Hotel Magura, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Vychutnajte si obed alebo večeru v útulnom a kľudnom prostredí. Varíme pre vás domácku slovenskú kuchyňu, založenú na kvalitných potravinách. Každý deň si môžete vybrať z 5 druhov obedového menu alebo zo širokej ponuky á la carte.

Celoročne máme plne otvorenú celú vnútornú reštauráciu, kde si v príjemnej atmosfére posedíte s rodinou, či vybavíte pracovný obed. Od jari do jesene v peknom počasí otvárame aj letnú terasu, otočenú priamo na Námestie Jozefa Cígera Hronského.

BEZPLATNÉ PARKOVANIE

Súčasťou hotela Magura je veľké bezplatné parkovisko, ktoré môžu využiť tiež hostia hotelovej reštaurácie. Pohodlne na ňom zaparkujete aj cez obedovú špičku a je monitorované kamerovým systémom.

OBEDOVÉ MENU

Obedové menu podávame každý deň vrátane víkendov od 11:00 – 14:00. V ponuke vždy nájdete 5 druhov jedál, z ktorých je minimálne jedno jedlo bezmäsité a sladké. Môžete si tak vybrať presne to, na čo máte chuť.

VEĽKÁ KAPACITA

Aj v čase obeda u nás nájdete voľný stôl. Naša reštaurácia totiž pozostáva z dvoch samostatných vnútorných častí. Obidve majú kapacitu 50 osôb, a tak dokážeme naraz obslúžiť až 100 ľudí.

UBYTOVANIE

V hoteli Magura dostanete komfortné ubytovanie so skvelou dostupnosťou do Bojníc, na športoviská, či do centra Prievidze. Je pre vás pripravených až 21 útulných izieb, bezplatná wifi a strážené parkovisko. Každý ubytovaný hosť má v cene zahrnuté taktiež raňajky, pričom deti do 5,99 rokov majú ubytovanie úplne zdarma. Radi privítame aj vašich domácich miláčikov alebo vám poskytneme výhodnú zľavu, ak cestujete vo väčšej skupine.

Hotel Magura, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

UBYTOVANIE PRE SKUPINY

Pre skupiny väčšie ako 10 ľudí poskytujeme výhodné skupinové zľavy. Balík ubytovania vieme doplniť o stravu alebo zážitkový program. Pokiaľ teda cestujete v skupine, neváhajte nás kontaktovať buď prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky a dohodnite si detaily vašej cesty.

OSLAVY A CATERING

Hľadáte v Prievidzi priestor na rodinnú oslavu, svadbu, stužkovú či firemný večierok? Ste na správnom mieste. Pomôžeme vám zorganizovať nezabudnuteľnú akciu so skvelým cateringom, kvalitnou obsluhou a špičkovou technikou.

Skvelý priestor, štýlová výzdoba a chutný catering na vás čaká v každej z našich spoločenských sál. Či už pripravujete rodinné posedenie, chystáte sa osláviť vstup do manželstva alebo organizujete firemný kongres, postaráme sa o to, aby ste si od nás odniesli krásne spomienky.

Každá naša sála má rozmerné vysoké okná, ktoré dovnútra púšťajú veľa prirodzeného svetla. Sály sú tak perfektne presvetlené, priestranné a vhodné aj na denné akcie. K prenájmu sály vám okrem chutného jedla a aparatúry pribalíme tiež ochotný personál, ktorý sa rád postará o vás aj vašich hostí.

SALÓNIK

Salónik je často využívaný na rodinné oslavy, malé svadby, či firemné meetingy. Vďaka nedávnej rekonštrukcii pôsobí luxusným a nadčasovým dojmom, ktorý vašich hostí očarí. Kapacita salónika je maximálne 20 osôb.

VEĽKÝ SALÓNIK

Veľký salónik má kapacitu až 60 osôb. Je pripravený pohostiť akúkoľvek stredne veľkú spoločenskú udalosť – napríklad svadbu, oslavu okrúhleho jubilea alebo firemný večierok. Rozloženie stolov je možné upraviť podľa vašich požiadaviek a prispôsobiť tak dispozíciu salónika presne pre potreby danej udalosti.

KONGRESOVÁ MIESTNOSŤ

Kongresová miestnosť, v širokom okolí známa ako Koniareň, pohostí s kapacitou 200 ľudí všetky veľké akcie. Je využívaná predovšetkým na firemné kongresy či väčšie svadby, pričom hostia môžu využiť aj ubytovacie služby priamo v hoteli.

Súčasťou Koniarne je kvalitné ozvučenie, videoprojekcia a celá aparatúra, akú k organizácii väčšieho podujatia potrebujete. Miestnosť je priestranná a svetlá, a to najmä vďaka veľkým oknám, ktoré dnu prepúšťajú prirodzené svetlo. Aj počas denných akcií teda Koniareň poskytne príjemnú atmosféru a dodá vašej akcii neobyčajný ráz.

SPOLOČENSKÉ UDALOSTI

Malá rodinná oslava, vysnívaná svadba alebo veľký firemný kongres? Pomôžeme vám pripraviť nezabudnuteľnú akciu v príjemnom prostredí a s chutným cateringom. Vytvoríme pre vás balíčky na mieru, do ktorých podľa vašich požiadaviek zahrnieme stravu, alko aj nealko nápoje, ubytovanie a výzdobu.

Hotel Magura, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Reštaurácia Hotel Magura

Námestie J.C.Hronského, 97101 Prievidza

 

Adresa

Naša adresa:

Námestie J.C.Hronského, 97101 Prievidza

GPS:

48.7726634, 18.6053855

Telefón: