Ristorante Pizzeria Toscana je najstaršou talianskou pizzeriou v Nitre. Prvá prevádzka bola otvorená 8.8.1993 na Zobori. Od vtedy prešla celou radou úprav a premien až nakoniec v januári 2012 boli vybudované vlastné priestory na Dolnozoborskej ulici oproti Zoborskej škole. Od začiatku bolo naším snom priniesť obyvateľom Nitry chuť a vôňu ďalekého Talianska a mediteránskej kuchyne, čo sa nám podarilo. Už vyše 22 rokov sme stabilnou súčasťou gastronómie Nitry. Ponúkame široký výber pizze, cestovín, mäsových jedál, rybacích špecialít a dezertov.

Penzión Ristorante Pizzeria Toscana, Nitra, Dovolenkujte na Slovensku

Neváhajte prísť a ochutnať jedlá z originalnej talianskej kuchyne do jednej z našich reštaurácií. V letných mesiacoch si môžete posedieť na našej terase. Rovnako je možné využiť aj našu donáškovú službu a dať si priviezť čerstvé jedlo priamo domov alebo do práce.

Pensione Toscana je taktiež v prevádzke a ponúka vám dve trojlôžkové izby, päť dvojlôžkových izieb a jeden apartmán.

Tešíme sa na vašu návštevu. Samozrejmosťou je klimatizácia v každej izbe a v celej reštaurácii.

Penzión Ristorante Pizzeria Toscana, Nitra, Dovolenkujte na Slovensku

Ubytovanie

Pensione TOSCANA ponúka dve trojlôžkové izby, 5 dvojlôžkových izieb a apartmán. Izby sú priestranné s možnosťou prístelky alebo detskej postielky. Sú moderne a komfortne zariadené so všetkým príslušenstvom.

Každá izba má vlastné WC so sprchovým kútom, televízor, satelit, minibar. Vo všetkých izbách je WIFI pripojenie a klimatizácia za poplatok.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj mestský park, vhodný na prechádzky na čerstvom vzduchu. Nachádza sa tu aj množsvo atrakcií pre vaše deti. Je tu k dispozícii aj dráha pre korčuliarov a bicyklistov. 5 minút chôdze od penziónu sa nachádza futbalový a hokejový štadión. V parku je situované aj letné kúpalisko.

Penzión Ristorante Pizzeria Toscana, Nitra, Dovolenkujte na Slovensku

Penzión Ristorante Pizzeria Toscana

Dolnozoborská ulica č.3335/70, 94901 Nitra