Ubytovanie v Hoteli Modena***  je vhodné na výlet, pracovnú cestu alebo iné cestovné príležitosti.

Ako certifikovaný člen organizácie ”Vitajte, cyklisti!”  je Hotel Modena*** prispôsobený potrebám cyklistov a cykloturistov. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup, bezplatné Wifi pripojenie a tiež monitorované parkovacie státie.

* Hotel disponuje 40 plne vybavenými izbami viacerých kategórií

* Hotel disponuje 80 pevnými lôžkami + možnosť prístelky preto je vhodný na rekreačné pobyty pre jednotlivcov aj väčších skupín

WELLNESS SPA

Okrem ubytovacích služieb si počas pobytu môžete dopriať relax v hotelovom Wellness SPA, ktorý sa skladá z 2 oddelených súkromných  wellnessov vhodných pre 2- 10os.. Jeho súčasťou je fínska sauna, parná sauna, infra sauna , bazén s protiprúdom, vírivá vaňa a relaxačné zóny.

Wellness spa:

 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Parná sauna
 • Vírivka
 • Bazén so slanou vodou a protiprúdom
 • Ochladzovacie vedro
 • Oddychová zóna

Hotel Modena, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Súkromný wellness

Vírivka odpúta Vás od každodenných starostí i stereotypu. Optimálne nastavená voda napomáha k odstráneniu stresu a tiež znižuje a uvoľňuje aj napätie vo svaloch. Pôsobí blahodarne nielen na zdravie, ale je tiež skutočným balzamom na dušu..

Fínsku sauna: Liečivé účinky saunovania sú známe už od nepamäti. Fínsku saunu, ktorá uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Sauna dokáže uviesť do harmonického a rovnovážneho stavu Vaše telo aj myseľ. Pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť. Sauna má predovšetkým výborný preventívny účinok.

Infrasauna: Infrasauna vďaka infrapanelom prehrieva ľudský organizmus. Procedúra v infrakabíne je vhodná na rehabilitačné či regeneračné účinky.

Maximálny počet návštevníkov je 7 osôb.

Hotel Modena, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

FITNESS

Hotel Modena*** poskytuje hosťom aj aktívnejší druh odpočinku vo fitness centre, kde sú k dispozícii pre hotelových hostí zdarma kardio a aj rôzne posilňovacie stroje.

KONGRES

K hotelu taktiež patrí školiaca miestnosť s kapacitou 40 osôb a kongresová sála s kapacitou do 110 osôb, ktoré je možné si prenajať na základe dostupných kapacít. Sú vhodné na školenia, meetingy, rodinné oslavy alebo svadby.

Hotel Modena, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

REŠTAURÁCIA

Súčasťou hotela je aj reštaurácia Maranello, ponúka niekoľko druhov denného obedového menu aj ponuku á la carte. Reštaurácia disponuje kapacitou 130 osôb a je skvelým miestom na usporiadanie svadby, rodinnej oslavy alebo firemného večierku.

Súčasťou hotela je aj reštaurácia Maranello- ristorante, ktorá Vám ponúka posedenie v príjemnom prostredí.

Okrem talianskej kuchyne ponúka niekoľko druhov denného menu a business menu s neobmedzeným množstvom nápojov.

Hotel Modena, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

SVADBY, FIRMEMNÉ VEČIERKY, STUŽKOVÉ

Retšurácia disponuje kapacitou až 130 osôb a je skvelým miestom na usporiadanie rôznych eventov ako:

 • SVADBY
 • RODINNÉ OSLAVY
 • FIREMNÉ VEČIERKY
 • STUŽKOVÉ
 • PLESY

Hotel Modena, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Hotel Modena***

Vlčie hrdlo 1/A, 82412 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Vlčie hrdlo 1/A, 82412 Bratislava

GPS:

48.1297121, 17.1732658

Telefón: