Hotel 21 pri futbalovom ihrisku TJ Trnávka bol prvý krát otvorený v roku 1959 pod názvom Športhotel. V roku 2008/2009 prešiel kompletnou rekonštrukciou, pričom v súčasnosti spĺňa všetky náročné Európske normy a kritériá týkajúce sa bezpečnosti, signalizácie a rozvodov. Novotvorený Hotel 21 je ladený v športovom duchu, spĺňa vysoký, trojhviezdičkový štandard.

Hotel 21, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Ubytovacia kapacita hotela je 26 izieb, ktoré vytvárajú kapacitu hotela 60 lôžok v moderne zariadených a priestranných izbách, vybavených plazmovým televízorom, Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou TV, telefónom, sprchovacím kútom.

Disponujeme jedno, dvoj, troj a štvorlôžkovými izbami ako aj bezbariérovou izbou. Hotel je útulný, so zabehnutou reštauráciou a celoročne prevádzkovanou terasou, kongresovou miestnosťou, kanceláriami, poskytuje relax služby – fitness, sauna, jacuzzi, biliardový a futbalový stôl. Elegantná reštaurácia a zimná terasa s kapacitou 160 miest Vám ponúka špeciality domácej i svetovej kuchyne, vegetariánske jedlá a celotýždenné obedové menu. Hotel je situovaný 1 km od letiska M.R. Štefánika , 1 km od výpadovky na diaľnicu D1, v blízkosti mestskej hromadnej a regionálnej dopravy, nákupného centra Avion a Palace, obchodných domov Kika, Ikea, Hornbach, 200 m od tenisových kurtov a prírodného kúpaliska Zlaté piesky.

Hotel 21, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Reštaurácia

Pozývame Vás do zabehnutej reštaurácie vychutnať si špeciality domácej i svetovej kuchyne, ktoré sú pripravované precíznou rukou nášho šéfkuchára z tých najlepších a vždy čerstvých surovín. Naša reštaurácia a k nej prislúchajúca celoročne prevádzkovaná prekrytá terasa s kapacitou 160 miest je predurčená na konanie rodinných osláv, svadieb, promócií, krstín, karov, stužkových slávností ako aj rôznych firemných akcií. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie a sledovanie športových prenosov na veľkom plátne, využívanie biliardu a stolného futbalu je za poplatok. Súčasťou reštaurácie je aj vonkajšia letná terasa s prístupom na detské ihrisko a výhľadom na futbalové ihrisko.

Hotel 21, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie

Ubytovacia kapacita hotela je 26 izieb, ktoré vytvárajú kapacitu hotela 60 lôžok v moderne zariadených a priestranných izbách, vybavených plazmovým televízorom, Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou TV, telefónom, sprchovacím kútom.

Kongresové miestnosti

V hoteli sa nachádza 1 rokovacia, školiaca miestnosť pre 40 ľudí, vhodná na prezentáciu Vašej firmy, školenie, workshop, recepcie, obchodné rokovania, pracovné obedy a večere, ako aj pre rodinné a firemné spoločenské akcie. Vybavená je klimatizáciou, plazmovou TV, audio vežou, DVD, projektor, flipchartom, vysokorýchlostným WiFi pripojením, vlastnou kuchynkou a WC.

Hotel 21, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Služby a relax

Pre spríjemnenie Vášho pobytu, oddych a relax
Vám ponúkame saunu, jacuzzi a fitness.
Vírivka /jacuzzi 20 EUR / hod (max. pre 4 osoby)
Sauna 20 EUR / hod (max. pre 8 osôb)
Fitness 2 EUR / osoba
*Nutná rezervácia 1h pred vstupom.

Hotel 21, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Vo všetkých izbách môžete využívať
bezplatné Wi-Fi pripojenie
na internet a satelitnú TV.

V reštauračnej časti, na zimnej ako aj vonkajšej terase môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie
a sledovať športové prenosy na veľkom plátne, biliard a stolný futbal je za poplatok.
Súčasťou nášho hotela je aj vonkajšia terasa so sedením a detské ihrisko.

Hotel 21, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Hotel 21

Nerudova 8, 82104 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Nerudova 8, 82104 Bratislava

GPS:

48.167616, 17.163766

Telefón: