~ SITUOVANÝ V REGIÓNE TURIEC, OKRESE MARTIN, 4 KM OD CENTRA MESTA

~ ŠIROKÉ MOŽNOSTI TRÁVENIA VOĽNÉHO ČASU A KULTÚRNEHO VYŽITIA

~ RAŇAJKY V HOTELOVEJ REŠTAURÁCII ALEBO NA LETNEJ ZASTREŠENEJ TERASE

~ UBYTOVANIE V 23 IZBÁCH RÔZNYCH KATEGÓRIÍ, VRÁTANE IMOBILNEJ IZBY

Ubytovanie

PRÍJEMNÉ UBYTOVANIE V 23 IZBÁCH V KATEGÓRIÁCH STANDARD, LUX, 3-LÔŽKOVÉ IZBY, IZBA PRE IMOBILNÉHO HOSŤA A 2 APARTMÁNY

Wellness

Fínska sauna

Klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 – 105 °C. Má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosťorganizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete.

Infra sauna

Je založená na žiarení špeciálneho keramického infražiariča. Infračervené žiarenie prehrieva vaše telo do hĺbky, preniká do svalového tkaniva a práve preto k intenzívnemu poteniu dochádza už pri teplote okolo 50 °C. Vaše telo tak vlastne začína pracovať ako zdroj, ktorý v sebe akumuluje až 90 % tepla. Zvyšok sa rozptýli do priestoru v kabíne. Po celý čas pobytu v infrakabíne dýchate vzduch, ktorý má teplotu od 20 do 55 °C – nikdy nie vyššiu.

Parná bylinková sauna

Výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60 °C pri až 100 % vlhkosti, je jej nižšia záťaž organizmu, preto si ju môžu dovoliť (po konzultácii so svojím lekárom) aj ľudia, ktorí majú zdravotné problémy, kvôli ktorým nemôžu ísť do klasickej sauny. Saunovanie po veľkej námahe telo zbavuje únavy. Aromaterapia je jednou z metód prírodnej (naturálnej) medicíny. Z historických skúseností je dnes už zrejmé, že jednou z najúčinnejších.

Jacuzzi

Jacuzza je hydromasážna vaňa s teplou vodou a masážnymi tryskami. Liečebné účinky teplej vody sú známe už niekoľko storočí. Hydromasážna vaňa má ergonomický dizajn, takže vaše telo zaujme tú najpohodlnejšiu polohu. Zatiaľ čo voda urobí svoju stimulačnú prácu pri teplote 36 °C.

Ochladzovanie

Nevyhnutnou súčasťou kvalitného saunovania je ochladzovanie tela, pričom si môžete vybrať, čo Vám najlepšie vyhovuje. Je len na Vás. Ochladzovanie v drevenej ochladzovacej kadi alebo formou ľadového vedra.

Reštaurácia Paté

Užite si gastronomickú mozaiku chutí. Nechajte sa vtiahnuť do sveta lahodných chutí a gastronomických zážitkov. Vychutnajte si jedlá pripravené z kvalitných lokálnych surovín, obslúži Vás profesionálny personál, aby bol zážitok dokonalý. Vaše chuťové poháriky to ocenia.

Svadby, oslavy

Milí budúci novomanželia,

budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete prežiť váš svadobný deň v priestoroch Hotela Bystrička.

Od otvorenia hotela si u nás svadobný sľub povedali mnohé páry. My sme za tie roky zas nazbierali mnoho skúseností. Tie vám radi odovzdáme a zlúčime spolu s vašimi predstavami, aby sme vám zorganizovali nezabudnuteľnú a bezstarostnú svadbu snov.

Spojenie Vašich predstáv a našich skúseností – to musí byť SVADBA snov.

Ponúkame Vám

~ naše skúsenosti a poradenstvo
~ individuálny prístup
~ jasné podmienky využitia komplexných služieb
~ kontakty na overených svadobných dodávateľov ( Dj, živá hudba, čepčenie, fotograf, výzdoba, koláče, torty, candy bar a iní špecializovaní dodávatelia)
~ komplexný priestor – tanečný parket a bar spojený s hlavnou sálou
~alternatívu rôznych druhov sedení, podľa požiadavky
~ možnosť využiť zastrešenú letnú terasu na usporiadanie svadobného obradu
~ výbornú kuchyňu z kvalitných surovín
~ príjemný a ústretový personál

Milí oslávenci,

prežite radostné chvíle s najbližšími u nás. S láskou všetko pripravíme podľa Vašich predstáv.

Bude nám cťou zažiť s Vami slávnostné momenty ako sú krstiny, promócie, zásnuby či rôzne narodeninové oslavy a jubileá. Priateľský prístup a profesionalita sú našou silnou stránkou, čo zaručilo spokojnosť už mnohým klientom.

Spravíme všetko preto, aby ste sa Vy i Vaši hostia cítili príjemne a nezabudli ste tak na jedinečné udalosti Vášho života.

Prečo oslavu usporiadať práve u nás?

~ dlhoročné skúsenosti a naše poradenstvo
~ príjemná letná terasa s jazierkom
~ výborná kuchyňa z kvalitných a lokálnych surovín
~ ústretovosť voči hosťom so špeciálnymi požiadavkami na stravovanie (bezlepková diéta, vegan strava a iné)
~ výber z viacerých možností a priestorov

Reštaurácia Paté – Hotel Bystrička***

Bystrička 152, 038 04 Bystrička
menucka.sk/pate