Len na skok od hlavného mesta, v objatí prírody a zelených kopcov Malých Karpát sa nachádza športový jazdecký areál Rozálka. Areál sa počas svojej existencie stal neoddeliteľnou súčasťou športového a spoločenského života nielen mesta Pezinok, ale aj celého západoslovenského regiónu. Atmosféru vidieka len na skok od rušného hlavného mesta dotvára od roku 2012 aj hotel Rozálka.

Hotel Rozálka ***, Pezinok, Dovolenka na Slovensku

Hotel, ktorý tvorí dominantu jazdeckého areálu tvorí komplex troch budov: hlavná budova s recepciou, reštauráciou a 20 izbami, depandance s 19 izbami a od roku 2014 nová budova s 22 izbami, modernou kongresovou sálou a salónikom.

Hotel Rozálka je ideálnou voľbou na aktívnu dovolenku, firemné akcie a rodinné stretnutia. Hotelový komplex disponuje tenisovými kurtmi, multifunkčným ihriskom s možnosťou zahrať si tenis, futbal, basketbal, volejbal, samozrejmosťou je možnosť jazdenia na koni aj pod vedením skúseného inštruktora. V bezprostrednej blízkosti hotela je aj detské ihrisko a mini ZOO. Hotel Rozálka je perfektné miesto na relax a dovolenku v súlade s prírodou.

Ubytovanie

Hotel Rozálka*** vám ponúka ubytovanie v krásnom prostredí Malých Karpát . Kapacita hotela je 130 lôžok v troch budovách hotela.  Ubytovanie poskytujeme v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v apartmánoch a rodinnej izbe. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom , WC a balíčkom základných kozmetických potrieb. Súčasťou každej izby je samozrejme TV, klimatizácia, telefón a bezplatné Wi-fi pripojenie.  Ubytovanie je vhodné na víkendové pobyty , rodinné , svadobné hostiny či spoločenské akcie ako teambuildingy.

Hotel Rozálka ***, Pezinok, Dovolenka na Slovensku

Parkovanie

Pred kongresovou časťou sa nachádza privátne parkovisko s 66 parkovacími miestami a pred centrálnou časťou hotela 15 parkovacích miest. Všetky naše parkoviská sú vybavené kamerovým systémom. Parkovanie zdarma.

Gastronómia

Naša priestranná reštaurácia , ktorá tvorí srdce areálu sa skladá z interiérovej časti pre 80 osôb a terasy s výhľadom na jazdecký parkúr pre 100 osôb.

Pri ubytovaní si môžete vybrať variant s raňajkami, takže na vás budú ráno vždy čakať výborné a bohaté raňajky formou bufetu alebo formou výberu z menu.

Priestory reštaurácie sú ideálnym miestom na organizovanie spoločenských akcií (svadby, promócie, krstiny, firemné podujatia.)

Hotel Rozálka ***, Pezinok, Dovolenka na Slovensku

Konferencie

V hotelom komplexe sa nachádza moderná kongresová sála s krytou terasou, vlastnou didaktickou technikou a s kapacitou 150 osôb s možnosťou usporiadania sedenia podľa požiadaviek klienta. Pre menšie skupiny do 50 osôb je ideálnou voľbou salónik s vlastnou didaktickou technikou. K dispozícií je lobby bar.

Technika a vybavenie kongresových priestorov:

 • obidve sály kompletne klimatizované
 • sály prepojené lobby barom
 • kompletné pokrytie Wi-Fi a telefónmi
 • kompletná didaktická technika (plátno, flipchart, dataprojektor, bezdrôtové mikrofóny)
 • podľa požiadaviek vieme externe zabezpečiť ozvučenie a svetelnú projekciu , tlmočnícke zariadenie či možnosť videokonferencie

 

Hotel Rozálka ***, Pezinok, Dovolenka na Slovensku

Špeciálne príležitosti

Svadby

Vaše spoločné Áno na Rozálka. Aj Váš svadobný deň bude patriť k zlomovým okamihom spoločného života. Svadobné balíky a kompletný cenník nájdete na našej facebookovej stránke ( Areál zdravia Rozálka Pezinok) v albume svadby.

Stužková slávnosť

V Hoteli Rozálka*** Vám na želanie pripravíme špeciálne menu a zorganizujeme Stužkovú slávnosť podľa vašich predstáv.

Teambuildingy

Vieme pre vás pripraviť teambuildingy podľa vašich predstáv.

Hotel Rozálka ***, Pezinok, Dovolenka na Slovensku

Šport a relax

Vďaka krásnej prírode, dobrej polohe a pekným vychádzkovým trasám sa stal náš areál za posledné roky veľmi obľúbeným.

Pri hoteli sa nachádza jazdecký areál, kde si všetci môžu skúsiť jazdu na koni.Pre klientov, ktorí sa chcú v jazdení nejakým spôsobom zdokonaliť sú v areáli k dispozícii i tréneri jazdy na koni. V prípade záujmu vie areál zabezpečiť výučbu jazdenia na koni. Viac informácií vám poskytne Ing. Ingrid Lančaričová – tel: +421 905 327 704

Je tu možnosť využiť kvalitné tenisové kurty hotela (v niektorých variantoch je rezervácia kurtov a jazda na koni už v cene) .Skúsiť môžete aj stolný tenis či biliard v hoteli.

Areál Rozálka pozýva najmenších a rodiny s deťmi na detskú lúku, kde na nich čakajú preliezky, hojdačky, ale najmä obyvatelia mini ZOO- ovečky, zajace a sliepky liliputky.

Možnosti

 • jazdecké podujatia
 • škola jazdenia
 • mini ZOO
 • detská lúka
 • tenisové kurty
 • biliard
 • požičanie bicyklov
 • turistika

 

Hotel Rozálka ***, Pezinok, Dovolenka na Slovensku

Hotel Rozálka ***

Rozálka 9, 90201 Pezinok

 

Adresa

Naša adresa:

Rozálka 9, 90201 Pezinok

GPS:

48.2969127, 17.254274

Telefón: