Luxusný hotel v centre Žiliny

Boutique hotel Dubná Skala, Žilina, Dovolenka na Slovensku

Hotel situovaný v meste Žilina ponúka nadštandardné ubytovanie v izbách a apartmánoch,  služby reštaurácie a kaviarne, konferenčný servis a privátne wellness. Svojou ponukou je určený pre firemných hostí, medzinárodnú biznis klientelu a boutique štýl oceňujú aj známe osobnosti.

Mimoriadne vhodný je hotel pre výnimočné udalosti, krstiny, prijímanie, promócie, luxusnú svadbu a iné rodinné oslavy, vyžadujúce nadštandardné služby, full servis a catering. Okrem denného menu ponúka Reštaurácia Dubná Skala, považovaná za najlepšiu reštauráciu v Žiline, gastronomické služby aj počas víkendov a sviatkov.

Klimatizované priestory, bezplatná WiFi, parkovanie, izby s bezbariérovým prístupom. Hotel je pet-friendly.

Izby

Boutique Hotel Dubná Skala**** Žilina ponúka 34 luxusných izieb a 3 štýlovo zariadené exkluzívne apartmány Red, Green a Orange.

K štandardnému vybaveniu izieb patrí farebný LCD televízor, klimatizácia, trezor, minibar, telefón, fén, Wi-Fi pripojenie, ako aj kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. K dispozícii sú prístelky a detská postieľka. Izby sú nefajčiarske a s bezbariérovým vstupom. Hotel je priateľský k domácim zvieratám. 

Ubytovanie je možné od 14:00h. a  uvoľnenie izby najneskôr do 11:00h.

Boutique hotel Dubná Skala, Žilina, Dovolenka na Slovensku

Balíky s ubytovaním

Osobný oddych

Masáže, sauna, kulinárske špeciality, kultúrne podujatia. Pokojná a privátna atmosféra hotela a jeho služby ponúkajú absolútny relax. Pripojte výlety za historickými pamiatkami Žilinského kraja alebo prírodnými krásami Malej Fatry a potešte  blízkych balíkmi: Romantický wellness víkend, Relaxačný víkend alebo Beauty balíkom.

Konferecie

Špeciálna ponuka pre firmy a podnikateľov prináša možnosť skombinovať ubytovanie, konferenčný biznis servis a gastronomické služby za zvýhodennú cenu.

Rekreačný poukaz

Extra výhody

Užite si pobyt v Žiline o 55 % výhodnejšie. S rekreačným poukazom sa môžete ubytovať aj v našom luxusnom hoteli. Nové sily načerpáte vďaka wellnes či romantickým balíkom.

Viac informácií nájdete v podrobnejšom materiály Ako použiť rekreačný poukaz.

Reštaurácia

Vysoko hodnotená Reštaurácia Dubná Skala v centre Žiliny je ideálnym miestom na príjemný večer vo dvojici, rodinnú oslavu či pracovné posedenie pri business menu.

Kuchársky tím pripravuje všetky jedlá vždy z čerstvých a prvotriednych surovín, ktoré sú nezameniteľné pre svoju prirodzenú chuť, krásu, vôňu a typickú jednoduchosť. Zostavený jedálny lístok pravidelne v lete a zime dopĺňame o nové recepty, sezónne menu a  exkluzívnu ponuku kvalitných vín.

Denné obedové menu aj Á la carte ponúka tiež  bezlepkové  jedlá a jedlá bez alergénov. V prípade záujmu pre vás pripravíme biznis raňajky. Komfort, súkromie, WiFi, klimatizácia, parkovanie pri hoteli a profesionálne služby sú u nás samozrejmosťou. Reštaurácia disponuje kapacitou 68 miest s klasickým sedením pri štvorcových stoloch, otvorená je aj počas víkendov a sviatkov.

Boutique hotel Dubná Skala, Žilina, Dovolenka na Slovensku

Kaviareň a bar

Kaviareň s barom je tým pravým miestom na stretnutia s obchodnými partnermi alebo priateľmi.

Osvieženie prinášajú čerstvé šťavy, domáce limonády, miešané koktaily, sendviče, čerstvé dezerty či čokoládové pralinky.  Kaviareň je vybavená WiFi a ponúka priestor pre fajčiarov. Prepojením so susediacim salónikom Conference vzniká vhodný priestor na firemné a spoločenské akcie s kapacitou až 100 osôb.

Boutique hotel Dubná Skala, Žilina, Dovolenka na Slovensku

Catering

Tím Reštaurácie Dubná Skala ponúka roky skúseností profesionálneho a exkluzívneho cateringu.

Naše catering služby ponúkame v rámci žilinského kraja. Jedlá, nápoje, výzdobu a celkové prevedenie navrhneme a zabezpečíme podľa želania náročného klienta.

Rodinné udalosti

Hotel Dubná Skala**** je vzhľadom na svoje služby, ponuku a polohu v centre mesta Žilina vhodný na slávnostné rodinné udalosti a oslavy – krstiny, prijímanie, promócia, svadba, oslava narodenín, výročie a iné . Využite luxusné priestory salónikov, profesionálne služby, ponuku reštaurácie kaviarne.

Firemné akcie

Ponúkame vám možnosť realizácie nezabudnuteľných eventov pre vašich kolegov, obchodných partnerov, zákazníkov. Spoločenské podujatie, firemná akcia, oslava či vianočný večierok ?

Reprezentačné priestory štýlového hotela sú mimoriadne vhodné aj pre spoločenské recepcie a bankety. 

Konferenčné služby

Využite naše variabilné hotelové priestory s kapacitou až do 200 osôb. Ideálne pre vašu konferenciu, školenie či firemný večierok s výbornou dostupnosťou v historickom centre Žiliny.

Reprezentačné salóniky Conference, Cabinet a Club majú dostatok denného svetla z okien, WiFi a klimatizáciu. V rozšírení aj o časti reštaurácie a kaviarne vám vieme priestory nastaviť na mieru s rôznymi typmi sedenia.

Ak plánujete konferenciu aj s prenocovaním a počtom účastníkov viac ako 10, máme pre vás výhodný Conference balík. 

Komorná atmosféra je mimoriadne vhodná aj na súkromné akcie, svadby, oslavy, výročia, krstiny a iné rodinné udalosti.

Boutique hotel Dubná Skala, Žilina, Dovolenka na Slovensku

Conference

Salónik Conference má kapacitu 60 osôb. Jeho priestory sú prepojené s kaviarňou, čím vzniká možnosť väčšej variability. Spojením týchto miestností sa otvára priestor vhodný pre firemné a spoločenské akcie, ako aj prezentácie až do 100 osôb. Denné svetlo zabezpečujú veľké okná z ulice.

Vybavenie: WiFi, dataprojektor, výsuvné prezentačné plátno, flipchart, ozvučenie, klimatizácia.

Club

Salónik Club s kapacitou 30 osôb v rôznych typoch sedenia je vybavený vlastným barom a sociálnym zariadením. Denné svetlo zabezpečujú 2 veľké okná z dvora. Dispozícia priestoru umožňuje úplné súkromie, pohodlný bezbariérový prístup z parkoviska.

Vybavenie: WiFi, dataprojektor, prezentačné plátno na stojane, flipchart, klimatizácia.

Cabinet

Salónik Cabinet sa nachádza v bezprostrenej blízkosti reštaurácie. Je vybavený veľkým oválnym stolom, ktorý je vhodný pre menšie skupiny do 18 osôb. Denné svetlo zabezpečujú dve okná z dvora.

Prepojením salónika s reštauráciou vzniká ideálny priestor pre organizovanie recepcií a banketov s kapacitou až do 90 osôb.

Vybavenie: WiFi, dataprojektor, výsuvné prezentačné plátno, flipchart, ozvučenie, klimatizácia.

Wellness

Boutique hotel Dubná Skala, Žilina, Dovolenka na Slovensku

Relax centrum

Oddýchnite si v pohodlí a v absolútnom súkromí vo dvojici, priateľmi či rodinou.

Regeneráciu síl a dokonalý oddych vám v hotelovom Relax centre poskytne: absolútne súkromie s relaxačnou hudbou, jacuzzi s farebnou terapiou, fínska sauna – nerezová pec s vonnými esenciami, hydromasážna sprcha, stacionárny bicykel, oddychová zóna s ležadlami, hotelová bielizeň a kozmetika.

Procedúry Sothys

SOTHYS PARIS sa zaraďuje k najexkluzívnejším kozmetickým značkám a má viac ako 60-ročnú tradíciu. Ponúka profesionálne ošetrenie tela a tváre, má svoju jedinečnú silu, ktorá zaručí pocit absolútnej spokojnosti. Prináša najlepšie aktívne ingrediencie, dokonale prepracované exkluzívne masážne techniky.

Masáže

Oddýchnite si pri masáži z našej ponuky – klasická, športová, reflexná.

Zlepšujú prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáhajú uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľajú sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

 

Reštaurácia Dubná Skala

J. M. Hurbana 345/8, 010 01 Žilina

Adresa

Naša adresa:

J. M. Hurbana 345/8, 010 01 Žilina

GPS:

49.2252768, 18.7397851

Telefón: