Pozývame vás do Penziónu Topky, ktorý sa týči pri najväčšom jazere v srdci Štiavnických vrchov. Užite si ubytovanie s panoramatickým pohľadom na Počúvadlianske jazero z každej izby, v náručí neporušenej prírody. Vďaka jeho umiestneniu sa tu budú cítiť skvele nielen milovníci odpočinku, ale aj športovci a turisti. Radi vám ponúkneme tipy na aktivity v okolí. V lete čakajú cyklotrasy a počas celého roka výstup na vrch Sitno. V zime môžete vyskúšať bežkárske trasy alebo lyžovať na blízkom svahu.

Penzión Topky

Počúvadlianske jazero 199, 96901 Banská Štiavnica
menucka.sk/penzion-topky

Priamo pri brehoch Počúvadlianskeho jazera, v srdci Štiavnických vrchov, vás s radosťou privítame v Penzióne Topky. U nás sa stretnú očakávania aj tých najnáročnejších návštevníkov. Príďte a presvedčte sa o čare okolitej prírody, našej súkromnej pláže vhodnej na vodné športy, reštaurácie a útulných izbách. Potrebujete ešte viac? Pozvite priateľov, rodinu a doprajte si oddych u nás.

Penzión Topky je otvorený po celý rok a ponúkame vám 32 komfortných izieb a jeden luxusný apartmán s kapacitou až 68 lôžok. K dispozícii máte:

  • štyri 1-lôžkové izby s panoramatickým výhľadom na jazero z balkóna,
  • dve 1-lôžkové izby orientované na prírodu s balkónom,
  • šesť 2-lôžkových izieb s oddelenými posteľami a vlastným balkónom,
  • jednu 2-lôžkovú izbu kombinovanú s manželskou posteľou a gaučom,
  • pätnásť 2-lôžkových izieb s balkónom a manželskou posteľou,
  • štyri 3-lôžkové izby s manželskou posteľou a balkónom,
  • jeden štvormiestny mezonetový apartmán.

 

Všetky izby sú vybavené WiFi, balkónom, pohodlným posedením a samozrejmosťou je aj súkromná kúpeľňa s kompletným vybavením.

Okolie penziónu je ako stvorené pre aktívny oddych. Či už máte chuť na turistiku, cyklovýlety, kúpanie či len prechádzku, nájdete si to svoje. Odporúčame vám výstup na Sitno a nezabudnite navštíviť aj atrakcie ako Banskoštiavnický betlehem, Banku Láska, Galériu Jozefa Kollára alebo Štôlňu Glanzenberg. V zimných mesiacoch vás iste poteší blízke lyžiarske stredisko Salamandra Ski Resort alebo bežkárske trate.

Tešíme sa na Vás v Penzióne Topky a dúfame, že sa u nás budete cítiť ako doma a budete sa k nám opäť vracať.

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Adresa

Naša adresa:

Počúvadlianske jazero 199, 96901 Banská Štiavnica

GPS:

48.4022655, 18.8559773

Telefón: