Vytvorili sme miesto, kde si nájdu zážitky veľkí aj malí. Z Maladinova vykročíte tým správnym smerom – nech sa vyberiete kamkoľvek. V tesnej blízkosti vás čaká Tatralandia či Západné, Nízke a aj Vysoké Tatry.

Priamo u nás si môžete vychutnať špičkovú gastronómiu a pivá prvotriednej kvality v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo alebo aj jedinečné pivné kúpele Bernard. 

 

UBYTOVANIE

Štúdio pre 2 osoby

Štúdio poskytuje útulné ubytovanie pre páry alebo jednotlivcov. Rozloha štúdia je 29 m2 a disponuje plne zariadeným kuchynským kútom so sedením, manželskou posteľou, gaučom a televízorom. Súčasťou štúdia je aj komfortná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Štúdio pre 2 až 4 osoby

Štúdio pre 2-4 osoby je skvelou voľbou pre menšie rodiny alebo skupinky, ktoré ocenia útulné ubytovanie. Toto štúdio má rozlohu do 38 m2 a v rámci jedného priestoru disponuje plne vybaveným kuchynským kútom, spálňovou časťou s manželskou posteľou a obývacou časťou, v ktorej denný gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Súčasťou štúdia je komfortne zariadená kúpeľňa so sprchovým kútom.

Apartmán Comfort pre 2 až 4 osoby

Apartmán pre 2-4 osoby je ideálny pre skupiny či rodiny o veľkosti do 4 osôb. Apartmán v rámci svojej rozlohy do 39 m2 ponúka spálňu s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami a obývaciu časť, v ktorej gauč slúži po rozložení aj ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Súčasťou apartmánu je plne vybavený kuchynský kút a komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom

Rodinný apartmán Lux pre 2 až 5 osôb

Rodinný apartmán Lux poskytuje naozaj mnoho priestoru, preto je skvelou voľbou pre rodiny a všetkých, ktorí ocenia jeho vzdušnosť, priestrannosť a skvelé výhľady. Rozloha apartmánu je do 55 m2 a poskytuje jednu oddelenú spálňu s manželskou posteľou. V apartmáne sa nachádza aj umývačka riadu. Obývacia časť ponúka gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby, TV, jedálenské posedenie a plne vybavený kuchynský kút. Niektoré apartmány naviac disponujú rozkladacou taburetkou, ktorá vytvorí lôžko pre jednu osobu. Súčasťou apartmánu je komfortne zariadená kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Dvojspálňový apartmán Comfort pre 2 až 6 osôb

Dvojspálňový mezonet Comfort má kapacitu až 6 osôb, preto sa v ňom pohodlne vyspia aj väčšie rodiny a skupiny. Rozloha apartmánu je 66 m2. Poskytuje jednu spálňu s manželskou posteľou a jednu spálňu s dvomi oddelenými lôžkami (v prípade obsadenia 3 a viac osobami). V obývacej časti sa naviac nachádza gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. Apartmán disponuje plne zariadeným kuchynským kútom s jedálenským posedením, TV a komfortne zariadenou kúpeľňou s toaletou a sprchovým kútom.

Dvojspálňový apartmán Lux pre 2 až 7 osôb s privátnou infrasaunou

Dvojspálňový mezonet Lux má kapacitu až 7 osôb a rozlohu 76 m2, poskytuje tak mnoho priestoru pre početné rodiny a skupiny a zároveň dostatok priestoru pre každého. Prízemie ponúka obývaciu časť s gaučom, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby, kúpeľňu s toaletou a sprchovým kútom a plne zariadený kuchynský kút s jedálenským posedením. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, spálňa s oddelenými lôžkami (v prípade obsadenia 3 a viac osobami) a druhá kúpeľňa s toaletou, zážitkovým sprchovým kútom a infrasaunou. Rozkladacia taburetka vytvára miesto na spanie pre jednu dospelú osobu.

Dvojspálňový apartmán Superior pre 2 až 6 osôb, s klimatizáciou

Mezonetový apartmán Superior s privátnou saunou a vírivkou je to najlepšie, čo u nás nájdete. Je ideálny pre tých, ktorí ocenia luxus, mnoho priestoru a súkromie. Rozloha apartmánu je do 82 m2. Apartmán ponúka spálňu s manželskou posteľou, spálňu s dvoma oddelenými lôžkami (v prípade obsadenia 3 a viac osobami), dve toalety a sprchový kút a plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a jedálenským posedením. V obývacej časti sa nachádza gauč, ktorý po rozložení slúži ako plnohodnotné spanie pre dve dospelé osoby. V apartmáne sa naviac nachádza kúpeľňa s infra saunou a multifunkčnou vírivou vaňou s kapacitou do 4 osôb. Apartmán Superior je klimatizovaný.

WELLNESS A PIVNÉ KÚPELE

Ultra relax vstup

V Ultra relax vstupe uspokojíte aj vaše najnáročnejšie požiadavky na wellness. Vo zvýhodnenej cene získate prístup do všetkých našich unikátnych wellness služieb vrátane prastarej procedúry pivných kúpeľov a privátneho prenájmu vírivky pod holým nebom.

  • 1x 2h vstup do wellness centra

  • 1x 1h procedúra v pivných kúpeľoch

  • 1x 1h privátny prenájom vonkajšej vírivky

  • 1x 20 min. masáž

Pivné kúpele Bernard

Vlajkovou loďou našich wellness služieb sú pivné kúpele Bernard. Ponúkame Vám v nich unikátnu prastarú terapiu starostlivosti o telo, pri ktorej používame výlučne prírodné suroviny, napríklad chmel a kvasnice.

Wellness centrum

Ak milujete saunovanie, otužovanie a vírivky, určite nevynechajte naše wellness centrum. Posedenie na terase vo vyhriatej jacuzzi s prekrásnym výhľadom na nebo a okolité hrebene Nízkych Tatier je pre každého veľkým zážitkom.

Privátne wellness

Privátna vírivka a infrasauna priamo vo Vašom apartmáne. K tomu otužovacie sprcha a relaxačná izba. V Maladinove je to vďaka mezonetom Superior realita. Ak sa v nich ubytujete, privátnu wellness zónu si môžete užívať počas celého pobytu.

Masáže a zábaly

Po liečivých kúrach v pivnej kadi alebo v saune Vám určite dobre padne masáž. V Maladinove sa nešpecializujeme na kvantitu, ale kvalitu. Preto Vám ponúkame niekoľko druhov masáží vrátane lávových kameňov, medu, bankovania a aromaterapie.

REŠTAURÁCIA

V Maladinove sme mali tú česť otvoriť prvý Bernard Pub na Slovensku. Sme odhodlaní svojou úrovňou gastronómie konkurovať tým najlepším hráčom na Liptove. Reštaurácia zabezpečuje raňajky aj polpenziu ubytovaným v rezorte, zároveň však ku nám pozývame všetkých na naše à la carte, denné menu a hlavne fantastického Bernarda.

DENNÉ MENU

Reštaurácia Bernard Pub v súčasnosti ponúka aj denné menu počas pracovných dní. Pokiaľ si aj počas týždňa na obed potrpíte na kvalitnom a s nápadom pripravenom jedle informujte sa o menu na aktuálny týždeň.

REŠTAURÁCIA A À LA CARTE

Detský kútik v oddelenej časti, priestranný a štýlový interiér spolu s vyladeným menu s domácimi aj zahraničnými špecialitami a fantastickým pivom Bernard, robia z našej reštaurácie skvelé miesto na posedenie s priateľmi aj rodinou.

Reštaurácia Bernard Pub – Maladinovo

Pri zátoke 66/6, 031 05 Liptovský Mikuláš