Hotel Squash Centrum a Hotel Squash Dependance je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov.

U nás nájdete kombináciu oddychu, relaxu ale aj športového vyžitia. Ubytovanie v hotelovom komplexe s reštauráciou, wellness a športovými možnosťami alebo ubytovanie v tichej časti so záhradou, grilom, vonkajším posedením a dostupnou plne vybavenou kuchynkou ktorú ocenia nie len rodiny s deťmi.

Rozsiahle športové a spoločenské vybavenie zabezpečí, že aj keď Vás počas Vášho pobytu u nás počasie nepríjemne prekvapí, možnosťami trávenia voľného času v interiéri budete príjemne prekvapení. V hoteli môžete tráviť ako i romantické aj rodinné chvíle. Ponúkame Vám príjemný wellness oddych pri ktorom môžete použiť hydromasážny bazén pre 5 osôb alebo infra sauny. Zašportovať si môžete v troch squash kurtoch, pri stolnom tenise, biliarde a ponúkame možnosť využiť našu posilňovňu.

Reštaurácia a kaviareň v starožitnom štýle Vám ponúkne príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších. Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami.

Hotel Squash, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

K dispozícií rodičom máme i detský kútik, kde sa deti v pokoji prehrajú a tým umožnia rodičom príjemné posedenie v našom hoteli. V reštaurácii máme vždy dennú tlač a môžete sa bezplatne pripojiť na internet cez bezdrôtové zariadenie.

Parkovanie pred Hotelom disponuje až 20 parkovacími miestami a je možnosť parkovania až dvomi autobusmi. Parkovisko je strážené kamerovým systémom. V prípade príchodu na motocykloch, vieme zabezpečiť ich uzamknutie v priestoroch hotela. Hotel Squash Dependance ponúka parkovanie pred budovou alebo uzamykateľné parkovanie vo dvore tak isto strážené kamerovým systémom.

Hotel Squash Restaurant

Reštaurácia pozostáva zo samostatnej reštauračnej časti – baru a zimnej záhrady- kaviareň. Zariadená je veľmi útulne a priestranne, priestory sú presvetlené a zaujímavé vystavenými obrazmi, starožitným nábytkom a kvetmi.

Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami, široký výber destilátov ako i slovenských a českých vín. Jedlá z hovädzieho, jahňacieho a bravčového mäsa používame výlučne z ekologicky chovaných zvierat z blízkych fariem Veľká Čausa, Lipník, Chrenovec a iné. Pekárenské výrobky ako chlebík, pečivo a koláče podávame výlučne z najlepších pekárni v našom regióne.

Hotel Squash, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Rodinné oslavy a svadby vám vieme zabezpečiť v prvej časti našej reštaurácii, ktorá má kapacitu 30 osôb alebo druhej časti našej reštaurácie s kapacitou 50 osôb. Ponúkame Vám príjemné posedenie a zážitok pre Vašich najbližších. Menu lístok pre oslavy a svadby Vám ponúkneme v našom hoteli alebo na požiadanie e-mailom.

Hotel Squash, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Otváracie hodiny reštaurácie

  • Pondelok-Piatok: 7:00 – 21:00
  • Sobota-Nedeľa: 8:00 – 14:00

K dispozícií rodičom máme i detský kútik, kde sa deti v pokoji prehrajú a tým umožnia rodičom príjemné posedenie v našom hoteli .
V reštaurácii máme vždy dennú tlač a môžete sa bezplatne pripojiť na internet cez bezdrôtové zariadenie.

Izby

Hotel Squash, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Hotel Squash Centrum a Hotel Squash Dependance je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie v Prievidzi alebo okolí Bojníc. Ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú štandardy kvality.

Hotel Squash Vám ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch. K dispozícii je 10 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 3 apartmány s veľkosťou až cca 40m2. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, chladničkou, internetovým pripojením a vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami.

V druhej časti hotela Hotel Squash Dependance je ubytovacia kapacita 22 lôžok rozdelená do 4 dvojlôžkových izieb a jedného apartmánu ktorý spĺňa všetky kritéria pre prenocovanie invalida na invalidnom vozíku. Izby sú novo zrekonštruované na moderný štýl, sú priestranné a v tichej časti. Pre zákazníkov je k dispozícii kuchynka s mikrovlnou rúrou a šporákom, vonkajší gril a sedenie.

K dispozícií sú i detské postieľky pre najmenších. Pre majiteľov a milovníkov zvierat, hotel ponúka možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratkami.

Ubytovať sa môžete od 14.00hod. do 19.00hod. V prípade neskoršieho príchodu telefonicky oznámte recepcii hotela. Pre ubytovanie v Hoteli Squash Dependance sa ubytováva na Hoteli Squash Centrum kde Vám odovzdajú kľúčiky a všetky informácie.

Od ubytováva sa do 10.00hod.

Wellness

Oddýchnuť si môžete vo wellness zariadení v hydromasážnom bazéne pre 5 osôb ako aj v infra saunách, soláriu – super turbo. V našom wellness budú mať súkromie nie len ubytovaný hostia.

 Saunovanie a hydromasážny bazén je spôsob ako rýchlo odstrániť fyzickú a psychickú únavu, zlepšiť imunitu a najmä zlepšiť svoje zdravie. Prispieva k vnútornej pohode a prečisťuje organizumus.

Hotel Squash, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Infrasauna má pre svoje obdivuhodné účinky svoje miesto medzi každodennými aktivitami plnými stresu. Účinky infrasauny sú jasné – posilnenie imunity, relax, detoxikácia. Infrasauna pomáha od bolesti, stresu, únavy, nespavosti, problémov s pohybovým aparátom, pomáha pri chudnutí, bojuje s celulitídou aj akné, problematickou pleťou.

Pokým v iných saunách zabezpečujú prenos tepla vhodné druhy saunových pecí produkujúce vyhrievanie priestoru a tým horúci vzduch, v infra saune sú takýmto médiom a zdrojom žiarenia infražiariče v tvare dosky. Pri pobyte v infra saune sa vám prehreje nielen povrch tela, ale vzniknuté teplo preniká až 25 mm hlboko do svalovej hmoty a dochádza k intenzívnemu poteniu už pri nižších teplotách od 40 po 55°C (všeobecne odporúčané je od 45 do 50°C), vďaka čomu sa z vášho tela vyplavujú škodlivé látky a čistí sa vaša pokožka.

Prevencia proti chorobe vašich detí v podobe pravidelného saunovania. Podľa štúdií saunovaniie v infrasaune prospešne účinky na neuro-vegetatívny systém, čo pomáha k väčšej chuti do jedla, lepšiemu spánku a tiež k väčšiemu pokoju dieťaťa.

Čo patrí medzi najväčšie zdravotné prínosy infra sauny?

  • Prevencia ochorenia ako je napríklad chrípka
  • Zlepšenie imunity a kondície
  • Zníženie stuhnutosti svalov a kĺbov
  • Zmiernenie bolesti a napätie
  • Stimulácia krvného obehu
  • Liečba zápalov kože
  • Chudnutie (za 30 minút až 1200 KJ)
  • Celková relaxácia a regenerácia organizmu

V susedstve sa nachádza salón Visage Art kde v príjemnom prostredí ponúkajú najnovšie metódy a špičkové služby v oblasti kaderníctva, kozmetiky, masáže a pedikúry. V prípade záujmu nám dajte vedieť a zariadime rezerváciu za Vás.

Šport

Hotel Squash má tri moderné medzinárodné squash kurty tarkett, posilňovňu, biliard, a stolný tenis. kde Vám v prípade zabudnutia si športových pomôcok požičiame rakety, loptičky a iné športové potreby.

Na hoteli máme pre Vás k dispozícií na zapožičanie bicykle pre páry ako i pre rodiny s deťmi. Môžete si užiť pohodlné a bezpečné bicyklovanie po Prievidzi, Bojniciach a okolí. V prípade záujmu je potrebná rezervácia.

Možnosť využitia novopostavenej tenisovej haly s umelým povrchom, ktorý sa nachádza 300m od hotela.

V neďalekom okolí (8 – 40 min. jazdy osobným vozidlom) sa nachádza 14 malých ale aj veľkých lyžiarskych stredísk.

Hotel Squash, Prievidza, Dovolenka na Slovensku

Pre hostí Hotela Squash Centrum a Hotela Squash Dependance:

Ubytovanie na 1 noc zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis

Ubytovanie na 2-3 noci zahŕňa 1 hodinu voľný vstup na squash/biliard/stolný tenis a 1x voľný vstup do vírivej vane/infra sauny.

Voľné vstupy neplatia pre hostí, ktorí si zarezervovali ubytovanie cez ubytovacie portály.

HOTEL SQUASH Prievidza

Necpalská 16, 97101 Prievidza
menucka.sk/hotelsquash

Adresa

Naša adresa:

Necpalská 16, 97101 Prievidza

GPS:

48.7770984, 18.6264286

Telefón: