Hotel MIKADO ponúka pohodlie v pôsobivom, modernom interiéri s dôrazom na vysoký štandard služieb vo všetkých smeroch. Rovnako ústretovo pristupujeme ku všetkým hosťom, či sú to účastníci konferencií a iných biznisových eventov, hostia na svadbe i súkromnej oslave alebo návštevníci, ktorí si vybrali náš hotel počas zastávky v Nitre.

Hotel Mikado, Nitra, Dovolenka na Slovensku

Okrem príjemného a profesionálneho personálu si u nás užijete vynikajúce jedlo a vína v reštaurácii Rouge, veľkoryso riešené izby a výborne vybavené wellness centrum.

Bonusom je lokalita blízko historického centra Nitry. Od nás to máte na skok k Nitrianskemu hradu, na pešiu zónu s kaviarňami alebo do areálu Výstaviska Agrokomplex.

Ubytovanie

Hotel Mikado bol navrhnutý tak, aby sme pohodlie a nadštandardné vybavenie mohli ponúknuť všetkým našim hosťom, bez ohľadu na to, či sú ubytovaní v luxusnom apartmáne, v Junior suite alebo v izbe kategórie Standard.

Hotel Mikado, Nitra, Dovolenka na Slovensku

aj izby Standard (spolu 31 izieb) sú veľkoryso riešené s väčším priestorom, než je bežný v mnohých hoteloch, kde sa šetrí každý štvorcový meter. Nehovoriac o veľkosti izbieb vyššej kategórie ako Junior Suite (12 izieb) a Luxusné apartmány (hotel ponúka 2, z toho jeden s vlastnou terasou).

Priestorom sme nešetrili ani pri navrhovaní izieb ani pri riešení kúpeľní, ktoré sú takisto nečakane a príjemne priestranné, každá s vaňou. Ide nám o to, aby ste si pobyt v našom hoteli naozaj užili a aby ste si u nás dobre oddýchli. K tomu neodmysliteľne patrí, aby ste sa pri rannej či večernej toalete nemuseli tiesniť medzi vybavením kúpeľne.

V Hoteli MIKADO si môžete vybrať z 3 typov izieb

Relax Wellness Fitness MIKADO

Nielen prácou je človek živý. Hosťom nášho Business Hotela okrem gastronomických zážitkov ponúkame aj rôzne možnosti relaxu, aby si po produktívne strávenom dni mohli oddýchnuť a nabrať energiu takým spôsobom, ako im to najviac vyhovuje. Niektoré priamo u nás v hoteli, iné v blízkom okolí.

Hotel Mikado, Nitra, Dovolenka na Slovensku

Wellness & Relax Centrum Hotela MIKADO ponúka:

 • Výborné zázemie, oddelené od hotelovej časti, s priechodným krytým mostom
 • Kvalitne zariadené Fitness s vlastnými šatňami a sprchami
 • Wellness Bar s ponukou nápojov a občerstvenia
 • Wellness s bazénom (s protiprúdom) a fínskou saunou
 • Squashové ihrisko na prenájom (rakety a loptičky na mieste)

Wellness Centrum si možno rezervovať aj na podujatia

Vstup do Wellness Centra je pre ubytovaných hostí hotela MIKADO bezplatný, vzhľadom však k obmedzenému priestoru treba návštevu wellnesu na recepcii nahlásiť prípadne si rezervovať čas.

Reštaurácia ROUGE 

Stravovanie v Hoteli MIKADO je pre hostí skutočným gastronomickým zážitkom. Či si dáte špecialitu šéfkuchára v reštaurácii Rouge, obedové menu alebo ponuku z bufetového stola počas konferencie, jedlá vás prekvapia skvelou chuťou, zaujímavými kombináciami surovín a príťažlivou prezentáciou.
.

Príjemné posedenie a vynikajúce jedlá medzinárodnej a alovenskej kuchyne ponúka každoročne oceňovaná Reštaurácia ROUGE.  V Lobby bare a Wellness bare Vám radi ponúkneme celý sortiment nápojov a občerstvenia. Reštaurácia ROUGE  je otvorená každý pracovný deň od 6:30 do 16:00,  v ostatných časoch vrátane víkendu je možnosť rezervácie priestoru s kompletnými službami.

Lobby bar a Wellness bar  je otvorený v pracovných dňoch od 7:00 do 22:00 a počas víkendu od 8:00- 20:00.

.

Spoločenské a súkromné akcie, Kongresové centrum

Hotel MIKADO má síce v prívlastku slovo biznis, ale naše priestory ani zďaleka neslúžia iba firemným a obchodným podujatiam. Bude nám potešením vystrojiť vám svadbu snov, nezabudnuteľné oslavy výročia alebo reprezentatívnu spoločenskú akciu. Skrátka, náš eventový tím sa s nadšením pustí do akejkoľvek oslavy, aby čo najdokonalejšie naplnil vaše predstavy.

Kongresové centrum disponuje Kongresovou sálou pre 170 osôb, Kongresovou reštauráciou pre 45 osôb, Executive Lounge-om pre 13 osôb a Biznis centrom pre 6 osôb.

Každý priestor je plne technicky vybavený a klimatizovaný.

Hotel Mikado, Nitra, Dovolenka na Slovensku

Aké spoločenské podujatia sme organizovali?

Aby ste si dokázali ľahšie predstaviť, čo všetko sa dá u nás v hoteli zorganizovať, pozrite si zoznam nižšie. Ak však máte predstavu nejakého nezvyčajného podujatia, s dôverou sa obráťte na našich expertov na eventy. Máme radi organizačné výzvy. wink

 • svadby – mladomanželské aj zlaté
 • narodeninové párty a oslavy vzácnych jubileí
 • rozlúčky so slobodou
 • vianočné večierky
 • promočné oslavy a stužkové
 • výstavy a vernisáže
 • diskusné stretnutia
 • módne prehliadky a súťaže krásy
 • ochutnávky vín Beaujolais
 • dámske stretnutia zo série “Babinec”
 • hudobné jazzové večery
 • tanečné Kubánske noci
 • recepcie a bankety

Vašim spoločenským podujatiam nasadí korunku skvelá a elegantne prezentovaná kuchyňa našej reštaurácie Rouge pod “zlatou vareškou” šéfkuchára Štefana Benďáka  a unikátna vinotéka, ktorá ponúka vyše stovku vynikajúcich vín zo Slovenska i celého sveta.

Kongresové centrum

Plánujete strategický míting, konferenciu, školenie, workshop? Súkromnú či firemnú párty? Sme pripravení na rozličné firemné, obchodné a iné špecializované či spoločenské podujatia.

Hotel MIKADO ponúka možnosti organizovania:

  • firemných akcií: školenia, semináre, workshopy, konferencie, kongresy, prezentácie, zasadnutia, obchodné rokovania, mítingy, pracovné pohovory, iné firemné eventy ako večierky, výročia, team buildingy;
  • súkromných akcií: svadby, oslavy, promócie, jubileá;
  • spoločenských eventov: módne prehliadky, recepcie, bankety, diskusie, prednášky, výstavy a vernisáže a iné.

Hotel Mikado poskytuje vo svojom kompletne vybavenom a oddelenom Kongresovom centre nadštandardné reprezentatívne priestory a profesionálny servis v absolútnom súkromí.

Reštaurácia ROUGE – Hotel MIKADO

Hollého 11, 94901 Nitra

Adresa

Naša adresa:

Hollého 11, 94901 Nitra

GPS:

48.307276597219, 18.082365108479

Telefón: