Vychutnajte si unikátnu atmosféru historického Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, bar wellness centrum a mnoho iného.

Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.

Hotel Elizabeth, Trenčín, dovolenka na Slovensku

Ocenenia

 • Hotelier roka 2018
 • Best City Hotel in Slovakia 2018
 • TOP 10 Najobľúbenejší hotel na Slovensku
 • World Luxury Hotel Awards 2017
 • Luxury Cultural Retreat 2017
 • World Luxury Award 2016
 • Hotelier of the year 2016
 • Best city hotel of Europe 2016

 

UBYTOVANIE

Tam kde sa história snúbi s modernosťou…

Hotel Elizabeth, Trenčín, dovolenka na Slovensku

Vybavenie izieb

  Kúpeľňa a toalety

  Televízia s PAY TV a rádiom

  Bezplatné WiFi pripojenie

  Minibar

  Telefón s priamou linkou

  Sušič na vlasy

Hotelové služby

Pohodlie a dokonalý komfort našim hosťom zabezpečujeme poskytnutím týchto hotelových služieb:

  Hotelová recepcia non-stop

  Rýchly check out

  Budenie telefónom

  Pranie, žehlenie

  Etážová služba (room service)

  Bezplatné WiFi pripojenie

  Business room

  Sekretárske služby

  Hotelové parkovisko

  Taxi služba

Wellness centrum, bazén sauny a masáže nájdete priamo v hoteli

GASTRONÓMIA

Reštaurácia Elizabeth

Prvotriedna reštaurácia s vyšším štandardom obsluhy Vám ponúka výhľad na unikátny rímsky nápis na hradnom brale. Objavte v ponukovom lístku bohatý sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne, špeciality šéfkuchára, flambované, filetované a blanšírované špeciality, široký výber kvalitných vín, business menu a špeciálne menu pre skupiny.

Hotel Elizabeth, Trenčín, dovolenka na Slovensku

Kaviareň Sissi

Príjemná atmosféra secesnej kaviarne nabáda nielen k spoločenským stretnutiam, ale je aj vhodným prostredím na neformálne stretnutia obchodných partnerov. Výborne chutia aj zákusky z vlastnej cukrárskej dielne. Tí, ktorí obľubujete rýchle, jednoduché obedy si určite vyberiete – máte radi pestré zeleninové šaláty alebo dáte prednosť chrumkavým toastom či sendvičom pripraveným podľa originálnych receptov?

Nočný bar

V nočnom bare je možné mať uzavretú spoločnosť. Firemné, súkromné oslavy a párty. Pre viac info nás prosím kontaktujte.

WELLNESS

V našom rímskom štýle wellness nájdete jedinečné zloženie ľadových, studených, teplých a horúcich termálnych procedúr, ktoré sú kľúčovými prvkami skutočných kúpeľov.

HYDROMASÁŽNY BAZÉN – Náš hydro-masážny bazén je ideálnym miestom pre celoročné plávanie. Tento nádherný prvok je vybavený radou masážnych trysiek, ktoré spoľahlivo uvoľní celé telo. S parametrami 3×7.45m, hĺbkou 1.20m a teplotou okolo 30°C je náš bazén vhodný aj pre tých najmenších plavcov.

FÍNSKA SAUNA – Je najhorúcejšia a najsuchšia z našich termálnych kabiniek. S teplotou medzi 70-100°C je skvelým miestom pre rýchlu a účinnú detoxikáciu a povzbudenie celého organizmu.

RÍMSKA SAUNA – Ponúka suché, ale jemné teplo s teplotou v rozmedzí 45-50°C v príjemnom prostredí, prevoňaným esenciálnymi olejmi a obohatenou ľahkou terapiou svetlom.

BYLINKOVÁ SAUNA  – Zvlhčujúca miestnosť s teplotou okolo 45-50°C, je najvhodnejšou lokalitou v našich kúpeľoch, pre regeneráciu vlasov a pokožky. Má blahodarné účinky založené na pozitívnom vplyve svetelnej, tepelnej a farebnej terapie a zmesi byliniek.

PARNÁ SAUNA – Tento typ procedúry je pôvodom zo starého Ríma, kde sa k výhrevu používal systém podlahového vykurovania. V tejto kabínke dochádza, pri teplotách 45-47°C k dokonalému očisteniu a exfoliácii tela.

STUDENÁ HMLA & TROPICKÝ DÁŽĎ – Dva rôzne typy spŕch, ktoré ponúkajú výnimočnú kombináciu esenciálnych olejov a vody, vo forme povzbudzujúceho tropického dažďa a ľahkej studenej hmly. Ich cieľom je osvieženie mysli a tela, v čase prestávok medzi používaním teplých a horúcich procedúr.

ĽADOVÁ DRŤ – Terapie ľadom je perfektným spôsobom ochladenia a podpory obehovej sústavy po použití horúcich procedúr.

PODUJATIA A SPOLOČENSKÉ AKCIE

Váš partner pre úspešné eventy…

KONGRESOVÁ SÁLA

Plne klimatizovaná kongresová sála je vybavená najmodernejšou konferenčnou technikou, ozvučenie s mikrofónom, dataprojektor, veľkoplošné plátno, tlmočnícke zariadenie. Konferenčné priestory slúžia na usporiadanie konferencií, workshopov, seminárov, školení, ako aj na recepcie a spoločenské akcie.

Hotel Elizabeth, Trenčín, dovolenka na Slovensku

Kompletný konferenčný servis k Vašej spokojnosti. Konferenčné priestory hotela s WiFi pripojením zahŕňajú :

 • Kongresovú sálu s maximálnou kapacitou 180 osôb
 • 6 hotelových salónikov s ich celkovou kapacitou 165 osôb

Náš kompletný konferenčný servis zahŕňa:

 • Sekretárske služby
 • Tlmočnícka technika a tlmočnícke služby
 • Konferenčné občerstvenie
 • Hostesky
 • Suveníry
 • Sprievodný program – spoločenský alebo relaxačný

 

SVADBY

Výnimočné miesto pre jedinečný okamih

Vyberte si to najlepšie miesto pre vaše zásnuby

Spojte deň začiatku spoločnej budúcnosti s Hotelom Elizabeth**** a vychutnajte si romantickú oslavu Vašich zasnúb. Ponúkame Vám rôzne variácie kanapiek a prípitok šampanským pre Vašich hostí, v novo zrekonštruovanom, secesnom Hoteli Elizabeth****.

Hotel Elizabeth, Trenčín, dovolenka na Slovensku

Oslávte prvé kroky tohto výnimočného dňa v exkluzívnych priestoroch našich salónikov. Tieto nádherné miestnosti, ktoré dýchajú elegantnou atmosférou sú ako stvorené pre oslavu zásnub.

Na základe dlhodobej tradície a reputácie pre štýl a eleganciu je Hotel Elizabeth**** ideálnym miestom pre veľkú svadbu, ale i pre menšiu, intímnejšiu slávnosť. Naši skúsení svadobní koordinátori budú potešení sa s Vami stretnúť a ponúknuť Vám radu, tak aby príprava na Vašu svadbu prebehla čo najľahšie. A čo viac, na základe vzájomnej konzultácie radi zorganizujeme Vašu svadbu na kľúč.

Hotel Elizabeth

Ul. gen. M. R. Štefánika 2, 91101 Trenčín

Adresa

Naša adresa:

Ul. gen. M. R. Štefánika 2, 91101 Trenčín

GPS:

48.896003, 18.0444324

Telefón: