Hotel Dominika je situovaný v Bratislave – Petržalke na Vlasteneckom námestí. Vo februári 2007 bola ukončená nová prístavba hotelovej časti k pôvodnému Penziónu Dominika, ktorá rozšírila dovtedajšiu kapacitu ôsmich izieb o ďalších 24 izieb a o 2 apartmány.

Hotel Dominika, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

VYBAVENOSŤ HOTELA

V hoteli sa nachádza reštaurácia, poľovnícky salónik, pizzeria a piváren. V relax centre nájdete parnú saunu, fínsku saunu a vírivku.Hotel disponuje vlastným stráženým parkoviskom, ktoré je podobne ako celý hotel monitorované nonstop nahrávacím kamerovým systémom.

Ponuka izieb

Komfortné a príjemné ubytovanie nájdete v rôznych typoch izieb podľa vašich preferencií. K dispozícii máme 24 izieb v *** časti hotela a 5 izieb v * časti hotela.

V izbách je k dispozícii televízor, minibar, Internet – WiFi a kúpeľna so sprchovacím kútom a masážnou sprchou.

Slovenská reštaurácia

Reštaurácia je rozšírená o jedlá z medzinárodnej kuchyne, diviny a vegetaránske jedlá – je nefajčiarska s klimatizáciou. Raňajky podávame od 7:00-10:00, obedy a večere od 11:00 – 23:00. Reštaurácia má k dispozícii 60 miest a poľovnícky salónik 16 miest. Jedálny lístok všeobecného charakteru je rozšírený o jedlá z diviny i vegetariánske jedlá. Hotelovým hosťom sa podávajú bufetové raňajky a je možné tu organizovať gastronomické podujatia ako i rodinné a firemné oslavy, obchodné rokovania a pracovné obedy a večere.

Hotel Dominika, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Firemné a spoločenské akcie

Radi sa staneme miestom pre vašu firemnú akciu, večierok, párty, svadbu alebo narodeninovú oslavu. Priestory sú ozvučené a k dispozícii je aj bezplatné wi-fi pripojenie na internet. Zo súkromných akcií pravidelne zabezpečujeme oslavy jubileí, krstín, svadby, promócie, stretávky či kar. Či už máte záujem organizovať konferenciu, školenie, svadbu alebo chcete osláviť významnú udalosť v kruhu svojich blízkych, radi pre Vás pripravíme naše priestory. Technické vybavenie konferenčných miestností: dataprojektor, plátno, flipchart, wifi pripojenie na internet.

Wellness

Po náročnom pracovnom dni alebo po dlhej prechádzke starou Bratislavou hostia určite ocenia možnosť relaxu v našom hoteli. Hrejivý pocit pôsobí blahodarne ako na dýchacie cesty, tak aj na pohybovú sústavu a dodá energiu každému. V našom relax centre nájdete parnú saunu, fínsku saunu a vírivku. Naše wellness centrum má kapacitu max. 4 osoby. K dispozícii máte plachtu, uterák a župan.

Fínska sauna

Je najhorúcejšia a najsuchšia s teplotou medzi 70-100°C je skvelým miestom pre rýchlu a účinnú detoxikáciu a povzbudenie celého organizmu. Fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš súčasný fyzický i psychický stav, ale je tiež prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu. Zlepšuje prietok krvi, povzbudzuje prekrvenie slizníc, dýchacích ciest, činnosť srdca, krvného obehu, obličkového systému a množstva ďalších fyziologických funkcií.

Infra sauna

Hĺbkové teplo v infrasaune rozširuje cievy, čo spôsobuje úľavu a liečenie svalov a menej závažných poškodení tkaniva. V Európe je rozšírené používanie hypertermickej terapie v prípade pacientov s kĺbovými zápalmi. Infračervenú terapiu účinne používajú v Japonsku v prípade zápalov, fibromyalgie, reumatických zápalov kĺbov, bolestí chrbta, ischiasu, lumbága, bolestí hlavy, kŕčov, výronov a iných ochorení svalov a kostí. Mnoho typov stuhnutí súvisiacich s pokročilým vekom je možné zmierniť alebo odstrániť pomocou infrasauny.

Vírivka

Vírivka umožňuje väčšiu pružnosť a zvýšením prívodu krvi do bolestivých oblastí, pomáha odvádzať bolestivé pocity z postihnutých alebo presilených miest celého tela. Pôsobí blahodarne nielen na zdravie, ale aj na duši. Vírivka Vás uvoľní a doprajete si pocit relaxu.

Hotel Dominika – Slovenská reštaurácia

Vlastenecké námestie 3, 85101 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Vlastenecké námestie 3, 85101 Bratislava

GPS:

48.1243755, 17.1106744

Telefón: