Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkovych izbách. Celková kapacita je 60 lôžok.

Penzión BERG má vlastnú reštauráciu s kapacitou 95 miest a letnou terasou 40 miest. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie priamo pred penziónom ako aj bezplatné wifi v celom objekte.

Penzión Berg, reštaurácia, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Nachádzame sa v tichom prostredí mestskej časti Petržalka, 4 km od historického centra Bratislavy, 3 km od výstaviska INCHEBA, 3,5 km od nákupno – zábavného centra Au park, 1,5 km od hraničného prechodu Petržalka – Berg a 700 m od železničnej stanice Petržalka. Penzión má vynikajúcu polohu v napojení na hlavné diaľničné ťahy do Viedne, Budapešti, Brna a Prahy.

UBYTOVANIE

Ubytovanie v penzióne prešlo rozsiahlou rekonštrukciou a momentálne si hostia môžu užívať príjemný komfort v dvoch typoch izieb – Business a Deluxe v celkovej kapacite 60 lôžok. Pýchou penziónu je Apartmán Deluxe, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo aj ako svadobný apartmán. Hostí zväčša poteší bezplatné monitorované parkovanie, pripojenie WiFi, bio hotelová kozmetika či kávovary Nespresso spolu s balenou vodou (dopĺňané denne). Samozrejmosťou všetkých izieb penziónu je vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia či Smart TV/ Netflix.

Penzión Berg, reštaurácia, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

REŠTAURÁCIA BERG

Reštaurácia je ideálnym miestom pre firemné obedy, rodinné oslavy a iné stretnutia. Reštaurácia ponúka 95 miest. Počas letnej sezóny Vás radi obslúžime na priestrannej letnej terase s kapacitou 40 miest.

Reštaurácia je otvorená denne od 07:00 do 23:00.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme príjemný zážitok.

Penzión Berg, reštaurácia, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Berg restaurant

Údernícka 24, 85101 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Údernícka 24, 85101 Bratislava

GPS:

48.1238831, 17.0896148

Telefón: