V ponuke ubytovanie, strava podávaná v reštaurácii a vstup do Relax centra s bazénom. Príďte si k nám oddýchnuť, všetko je pripravené pre vašu krásnu dovolenku v Tatrách.

Víta Vás Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica, prémium rodinný relax hotel vo Vysokých Tatrách. Ponúka pohodlné ubytovanie v 120 izbách štandardu CLASSIC, PLUS, APARTMÁN a MEZONET. Pre ubytovanie s deťmi sú hosťom k dispozícii rodinné Family izby a ubytovanie pre deti na prístelkách i v detských postieľkach. Ako rodinný hotel ponúkame bohaté vybavenie pre rodiny s deťmi. Farebný koncept prírody pozitívne prispieva k pohode pobytu celej rodiny. Rezervujte si svoj pobyt výhodne už dnes. Pozrite si ponuku a cenník Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica. Pozrite si i zaujímavú ponuku tematických balíčkov. Tatry a Hotel SLOVAN sa na Vás tešia.

Hotel SLOVAN | Bonus služby

  • Relaxačný bazén
  • Detský tuli kútik
  • Prebaľovací kútik
  • Detské ihrisko
  • Horné a dolné parkovisko
  • Úschovňa športových potrieb
  • Centrum zábavy a spoločenské hry
  • Voľné pripojenie na internet

 

RODINNÝ HOTEL V TATRÁCH PRE DETI

Vitajte milé rodinky s deťmi v Hoteli SLOVAN Tatranská Lomnica. Náš hotel je ako rodinný hotel Vysoké Tatry pripravený na pobyty s deťmi. Pre Váš komfort balenia sa na dovolenku i vybavenia a služieb pre rodiny s deťmi priamo na pobyte u nás máte k dispozícii množstvo služieb

Gastronómia Hotela SLOVAN

Vynikajúce jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne pre Vás pripravuje s nadšením a starostlivosťou šéfkuchár reštaurácie Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica Ing. Michal Blaha so svojim tímom. Vychutnajte si domáce jedlá z čerstvých surovín podávané formou bohatého bufetu na raňajky a večere. Zažite tiež Živé varenie, kde pre Vás pripravujeme zaujímavé gastronomické špeciality a prezentujeme postupy ich prípravy priamo pred hosťami. Užívajte si kulinárske zážitky u nás do sýtosti.

Ponuku bufetu pripravujeme denne zaujímavú, pri príprave jedál používame lokálne suroviny a sezónne čerstvé produkty. Pečieme i vychýrený domáci chlieb SLOVAN.

Pohodovú atmosféru dovolenky v Hoteli SLOVAN umocní vynikajúca kuchyňa a príjemné posedenie v priestrannej hotelovej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít slovenskej a svetovej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studených nápojov.

Podávané jedlá v hotelovej reštaurácii sú počas pripravované zdravo v štýle wellness a vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Väčšina jedál neobsahuje lepok. Dovolenku či víkendový pobyt milovníkom dobrého vína spríjemní i široká ponuka slovenských vín od renomovaných slovenských vinárov a skvosty z Národného salónu vín.

menucka.sk/hotelslovan

Wellness program v Relax centre

Užite si wellness do sýtosti počas celého roka. Zaplávate si, zahráte sa vodné hry a vyšantíte sa v detskom kútiku Žblnk. Uvidíme spoločne i jeleňa Miša? A komu sa nechce ráno spať, može sa prísť vykúpať 🙂 Tešíme sa na Vás.

Baby a Junior masáže

Láskyplný dotyk pomáha rozvíjať sa. Doprajte svojim bábätkám a deťom harmóniu vo forme masáže. Vychutnajte si i Vy spoločne tento nevšedný zážitok plný blízkosti a porozumenia, ktoré prehĺbia Váš vzťah. Užívajte si spolu u nás.

Wellness a masáže Vysoké Tatry   Wellness a masáže Vysoké Tatry

Baby friendly wellnes a relax

Myslíme na detičky. V našom Relax centre sa budete cítiť príjemne a vítané. Pre rodinky máme k dispozícii prebaľovací kútik, detský kútik a vo wellness shope i vybavenie pre najmenších na kúpanie: špeciálne detské plávacie kolieska, rukávniky, vestičky. Ideálna teplota vzduchu i vody láka na prvé zoznámenie sa s mokrým živlom. Pobyt najmenších detičiek je možný len s plávacou plienočkou, zakúpite i u nás v wellness  shope. Čľapkajate sa a oddychujte.

Veselé hry v bazéne po celý rok

Detský bazén s pomalou nábehovou rampou a šmykľavkou pre najmenších sa teší na detičky. Pre našich detských hostí máme pripravené grátis nafukovacie hračky. Vyskúšate kosatku, salamandra alebo vodný skúter? Väčšie deti i dospelí si užijú vodný voleyball a funny vodné pólo. Vo wellness shope si zakúpite to čo sa Vám zapáči a oddýchnete si spoločne s deťmi v detskom kútiku ŽBLNK s divadielkom.

 

Hotel Slovan

Tatranská Lomnica 46, Vysoké Tatry