Priamo v historickom centre Bratislavy víta svojich hostí už viac ako 60 rokov tradičný Hotel Devín. Elegantné priestory s pravou atmosférou starých čias ponúkajú vynikajúce služby a najmodernejšie vybavenie.

Exkluzívne izby a apartmány s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad, noblesná Francúzska reštaurácia, intímne Spa centrum, tradičné thajské masáže, či pôvabné priestory pre firemné a súkromné podujatia. To všetko premení vašu návštevu na nezabudnuteľný zážitok.

Exkluzívne izby a apartmány s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad, noblesná Francúzska reštaurácia, intímne Spa centrum, tradičné thajské masáže, či pôvabné priestory pre firemné a súkromné podujatia. To všetko premení vašu návštevu na nezabudnuteľný zážitok.

Francúzska reštaurácia

Tradičná aj medzinárodná gastronómia

Tradičné slovenské špeciality, ale aj vyberané delikatesy z medzinárodnej kuchyne, či flambované dezerty, si môžete vychutnať v príjemnom prostredí Francúzskej reštaurácie. Jej elegantné priestory vám budú zaručene pochuti, rovnako ako prvotriedne služby personálu.

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Šéfkuchár

Ulahodí vašim zmyslom

Pre nášho šéfkuchára je prioritou, aby vám prostredníctvom jedla, podávaného vo Francúzskej reštaurácii, sprostredkoval výnimočný kulinársky zážitok lahodiaci všetkým vašim zmyslom.

Tajomstvo šéfkuchára

Tešiť sa môžete na tradičné slovenské jedlá obohatené o nové, zaujímavé chute, ale aj znamenité špeciality medzinárodnej kuchyne. Všetko z prvotriednych, kvalitných a čerstvých surovín.

Špeciality šéfkuchára

Nechajte sa prekvapiť ohňostrojom chutí, ktoré si pre vás pripravil náš šéfkuchár. Rád vám poradí a odporučí delikatesy, na ktoré tak skoro nezabudnete.

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Lobby Bar

Lobby bar je miestom pre všetkých ubytovaných hostí a „prešporákov“, ktorí radi uskutočnia obchodné stretnutie mimo svojej kancelárie. Patrí k elite medzi bratislavskými kaviarňami.

Neformálna atmosféra, šálka lahodného espressa, koňak alebo cigara vytvoria príjemné prostredie pre každé stretnutie. Pre nefajčiarov máme k dispozícii priestory Kaviarne, kde môžu ochutnať naše lahodné sendviče alebo si posedieť pri znamenitej káve.

Lobby bar, otvorený od rána až do polnoci, ponúka pre svojich hostí široký výber miestnych domácich produktov, koňaky svetovej triedy, výber vín a bohatú ponuku našich tradičných dezertov.

Sadnite si a urobte si chvíľku pre seba. Zákazníkom Lobby baru okrem znamenitých jedál a nápojov ponúkame:

 • bezdrôtové pripojenie na internet,
 • aktuálnu domácu tlač,
 • možnosť sledovania spravodajstva a športových prenosov.

Radi by ste si vychutnali atmosféru moderného hlavného mesta? Pozývame vás na našu letnú terasu. Vyberte si z našich starostlivo vybraných chuťoviek a spoznajte šarm centra Bratislavy.

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

D.street.food

Na terase Hotela Devín si môžete vychutnať chutné jedlá pripravené z čerstvých lokálnych surovín. Našou špecialitou je retro občerstvenie – tradičný socialistický hot dog a točená zmrzlina.

K dobrému jedlu patrí výborný drink – ponúkame skvelé čapované pivo Pilsner Urquel a výbornú kávu.

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Wellness a Fitness

Spa centrum Hotela Devín ponúka výborné možnosti na oddych, ako aj aktívny športový zážitok. Odpočinok a športový výkon si môžete spríjemniť nápojom alebo špeciálnymi chuťovkami z našej Francúzskej reštaurácie.

Všetci ubytovaní hostia využívajú bazén, sauny, oddychovú zónu a fitness centrum zdarma.

Všetci návštevníci získajú parkovanie na hotelovom parkovisku (max 3 hodiny), ako aj papuče, uterák a kúpací plášť.

Vybavenie Spa centra

 • krytý vyhrievaný bazén s protiprúdom s dĺžkou 12m
 • fínska (suchá) sauna
 • parná sauna
 • ochladzovacia zóna (sprcha a kaďa)

 

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Thajské masáže

Tradičné thajské masáže sú špecialitou Hotela Devín. Atmosféru dokonalého oddychu vám sprostredkujú naše thajské masérky vzdelané v renomovaných thajských školách. Vďaka nim dosiahnete dokonalé uvoľnenie po náročnom dni.

Podľa techník tradičnej východnej medicíny sa thajská masáž zameriava nielen na odstránenie prejavov, ale aj príčin zdravotných problémov. Vďaka sile esenciálnych olejov a masáži akupresúrnych bodov dosiahnete úplné uvoľnenie napätia a odstránenie únavy.

Tradičná thajská masáž zvyšuje pohyblivosť tela, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, odstraňuje bolesť, stuhnutie kĺbov, podporuje nervovú sústavu a znižuje množstvo toxínov v tele. Masáž vám pomôže úplne oživiť každú časť vášho tela a mysle.

Thajské masáže poskytujeme na základe rezervácie na recepcii Spa centra – telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Thajské masáže v Hoteli Devín

 • Masérky používajú výhradne prírodné oleje
 • Darčekové poukážky ako narodeninový či vianočný darček, alebo ako motivačný bonus pre zamestnancov – výborný spôsob, ako vašim zamestnancom poskytnúť výhody v nefinančnej podobe

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

 

Squash

Uprednostňujete aktívny oddych? Zahrajte si squash priamo v centre mesta. Ponúkame vám kvalitný kurt, ktorý je súčasťou nášho Spa centra. Po zápase si môžete oddýchnuť v saune alebo zaplávať v bazéne. Takúto exkluzívnu kombináciu služieb nájdete len v Hoteli Devín.

Squash v Hoteli Devín

 • Súkromná atmosféra bez divákov
 • Telefón na objednávku nápojov a chuťoviek
 • Garancia čerstvého vzduchu
 • Vynikajúce osvetlenie, priesvitné strešné okná

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Konferencie

Exkluzívne priestory v centre mesta s denným svetlom, profesionálnym ozvučením a najmodernejšou technikou. Konferencie, semináre alebo pracovné stretnutia budú vďaka výbornému manažmentu a službám zážitkom bez starostí.

 • moderná prezentačná technika
 • plátno a flipchat zdarma
 • klimatizácia
 • variabilné možnosti sedenia
 • profesionálne ozvučenie
 • profesionálny event manažment a individuálny prístup
 • denné svetlo vo všetkých konferenčných priestoroch
 • Wi-Fi a vysokorýchlostný internet zdarma

 

Hotel Devín, Bratislava, Dovolenka na Slovensku

Hotel Devín

Riečna 4, 81102 Bratislava

Adresa

Naša adresa:

Riečna 4, 811 02 Bratislava

GPS:

48.1401525, 17.1074538