Hotel BELASSI sa nachádza v historickom centre mesta Bojnice, len 500 metrov od Bojnického zámku. Svojim zákazníkom ponúka útulné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou, satelitnou TV, Bezplatnými Wifi pripojením a príslušenstvom na prípravu kávy alebo čaju. Hotel je bezbariérový.
.
Hotel Belassi, Bojnice, Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie

Hotel BELASSI ponúka na výber z klimatizovaných izieb s bezplatným pripojením na internet. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, satelitnú TV a príslušenstvo na prípravu kávy alebo čaju.

Hotel Belassi, Bojnice, Dovolenka na Slovensku

Kaviareň a reštaurácia

Ponúkame stredomorské špeciality a pokrmy medzinárodnej kuchyne, chutné obedové menu ale aj možnosť usporiadať rodinnú oslavu alebo svadbu. V letnom období je možné posedieť si na krásnej terase vo dvore, prípadne zorganizovať tu aj svadbu či iné rodinné alebo firemné posedenie.
Hotel Belassi sa radí medzi Baby Friendly hotely. Samozrejmosťou sú detské stoličky, detské menu, detský kútik plný hračiek, nefajčiarske prostredie, dostatok priestoru pre váš kočík aj v interiéri a k tomu ubytovanie pod jednou strechou s detskou postieľkou grátis.
.

Špeciality kuchyne – Mediteránska kuchyňa

Kuchyňa plná pestrých chutí, slnka a prímorskej atmosféry. Mediteránska kuchyňa sa vyznačuje ľahkosťou jedál, neobmedzenosťou kombinácií a početnosťou variácií. Presne taká ako oblasti, z ktorých pochádza – francúzsky precízna, španielsky temperamentná, taliansky okúzľujúca, grécky lahodná. Aby ste ju ochutnali, nemusíte merať stovky kilometrov. Mediteránsku kuchyňu nájdete aj v Bojniciach. Belassi Cafe & Restaurant Bojnice vám ponúka príchuť leta počas celého roka. Len čerstvé suroviny, pravé home made talianske cestoviny, žiadne polotovary a správne pomery tých správnych chutí dokážu vyčarovať symfóniu na tanieri aj na jazyku.

Hotel Belassi, Bojnice, Dovolenka na Slovensku

Eventy

Plánujete event alebo podujatie firemného či súkromného charakteru ? Radi Vás odbremeníme od príprav od začiatku do konca.
Poradíme – možnosti, varianty, tipy pre váš event v Bojniciach
Odporučíme – vhodné menu, usporiadanie priestorov, doplnkový program
Vypracujeme – návrh vášho podujatia od uvítania hostí až po záverečný gong
Zabezpečíme – gastro služby, technické vybavenie, výzdobu, personál, organizáciu
Zrealizujeme – celú akciu od začiatku do konca
Stravovanie sme povýšili na umelecký zážitok. Vychutnajte si ho v BELASSI Café & Restaurant Bojnice.
.
.

Atrakcie v Bojniciach

Bojnický Zámok

Bojnický Zámok je dominantou Hornej Nitry a je súčasťou Slovenského národného múzea. Počas celého roka sa tu konajú prehliadky, aj s rôznou tematikou. Romantický charakter podčiarkuje aj možnosť zosobášiť sa v Zlatej sále. 

Kúpele Bojnice

Kúpele Bojnice v srdci Slovenska sú pokojným miestom, ktoré svojou polohou, klímou a zložením termálnych vôd vytvárajú ideálne podmienky pre liečebné procesy, regeneráciu a oddych svojich hostí. 

Národná ZOO Bojnice

Národná zoologická záhrada je najstaršou a najnavštevovanejšou zoologickou záhradou na Slovensku. Jej jedinečná kolekcia zvierat z celého sveta predstavuje 430 druhou s počtom viac ako 3500 exemplárov.

Bojnická vyhliadka – Čajka v oblakoch

Neprehliadnuteľná 30 metrov vysoká stavba v korunách stromov ponúka jedinečný pohľad na Hornonitriansku kotlinu. Dostanete sa k nej autom, alebo peši po asfaltovom chodníku, ktorý vedie cez lesopark z Bojníc.

Golf Klub Bojnice

Objavte 9-jamkové podhorské ihrisko v Sebedraží s prvkami Škótskeho golfu. Takmer 25 hektárová plocha je situovaná do terénu s 50 metrovým prevýšením.

.

Firemné eventy

Firemná akcia v Bojniciach

Bojnice so svojimi možnosťami sú ideálnym miestom pre konferencie, firemné akcie, teambuildingy, meetingy, eventy a podujatia. Bojnický zámok, jeden z TOP v Európe, tvorí očarujúcu kulisu nielen pre romantikov. Ukážte Vášmu zahraničnému obchodnému partnerovi peknú tvár Slovenska, alebo odmeňte seba či svojich zamestnancov pobytom v príjemnom prostredí. BELASSI Hotel & Restaurant Bojnice je správnym miestom pre vašu firemnú akciu či event.

Využite naše priestory na organizovanie seminárov, školení, tambuildingov, na prezentácie výrobkov, konferencie, brunch, pracovný obed či večeru, obchodné rokovanie, banket, raut, recepciu pre obchodných partnerov, firemnú koktail párty, vianočný večierok, firemný ples s možnosťou ubytovania.

Rozmýšľate ako využiť voľný čas počas konferencie, či pracovnej cesty? Kontaktujte nás, a my Vám so všetkým pomôžeme. Vybavíme Vám prehliadku Bojnického zámku, vstupenky na vyhliadkovú vežu Čajka v oblakoch nad Bojnicami, skupinové dobrodružstvo v Mystérium Bojnice, či poradíme kam na turistiku v okolí.

Hotel Belassi, Bojnice, Dovolenka na Slovensku

V BELASSI Bojnice vám k vášmu firemnému eventu naservírujeme

Netradičné menu – vhodné danej príležitosti. Vykročte z tieňa bežných dní a vyskúšajte ako chutí jedinečnosť.

Kreatívne návrhy – nielen pre chuťové poháriky, ale aj pre spôsob stolovania a doplnkového programu.

Flexibilitu interiéru – interiér reštaurácie prispôsobíme druhu a charakteru vašej akcie.

Zážitok na želanie – gurmánsky, estetický, kultúrny, programový…akýkoľvek si vyberiete. Alebo sa nechajte prekvapiť.

All inclusive riešenia – stravovanie, program, technické vybavenie, ubytovanie, organizácia a ďalšie potrebné a požadované služby na mieru vášho podujatia.

BELASSI Bojnice vám pomôže byť správnym hostiteľom. Kontaktujte nás a rezervujte si termín pre vašu firemnú akcia včas.

 

Hotel Belassi Café & Restaurant

Sládkovičova 46, 97201 Bojnice

Adresa

Naša adresa:

Sládkovičova 46, 97201 Bojnice

GPS:

48.7800945, 18.5838915

Telefón: